למה כדאי ללמוד אנגלית עסקית בוולסטריט?

לימודי אנגלית עסקית בוולסטריט

בשנים האחרונות העולם עבר תהפוכה משמעותית בעולם העבודה והעסקים בכלל. היום, כל אדם שמעוניין לעבוד בחו"ל יכול לעשות זאת גם אם אינו מבצע מעבר למגורים במדינה הזרה. היום באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת רבים בוחרים לעבוד עם גורמים שונים בחו"ל כדי להתרחב ולשגשג כלכלית. גם ארגונים וחברות ברחבי העולם מצאו לנכון להגדיל את העיסוק שלהם עם חברות זרות אחרות ולמעשה נוצר עולם שלם ללא גבולות עסקיים. לימודי אנגלית עסקית בוולסטריט מלמדים אתכם אנגלית עסקית המתאימה לכם באופן אישי ולסוג העבודה שלכם וכך ניתנת לכם ההזדמנות להשתלב בעבודה עם גורמים זרים וממדינות שונות ולהרחיב את פועלכם.

קורסים פרונטליים או אונליין

בשנתיים האחרונות נפתחנו לשיעורי אונליין, בעקבות הקורונה התחילו להשתמש בשיחות אונליין כדי ללמד כיתות של תלמידים, להעביר שיעורים קבוצתיים ואפילו לקבל שיעורים פרטיים, אחד על אחד כמעט בכל מקצוע. גם כאן ניתן לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורכם, בין אם בשיעורים פרונטליים ובין עם בשיעורים אונליין ב Zoom, Skype או MT. בכל אחת מהדרכים אתם תקבלו את כל הידע הנדרש לכם על מנת לנהל שיחות עסקיות, משא ומתן ובכלל להתנהל בשפה האנגלית בעבור הצרכים העסקיים שלכם. כל אחד ואחת מקבלים את המידע המתאים עבורו ולסוג עבודתו. 

שיעורים קבוצתיים או שיעורים פרטיים 

גם כאן אתם יכולים לבחור את הדרך המתאימה ביותר עבורכם. ישנם שמעדיפים שיעורים פרטיים אחד על אחד וישנם ארגונים המארגנים בעבור עובדיהם שיעורים קבוצתיים בהתאם לתפקידים השונים כך עובדי החברה יכולים לרכוש את השפה העסקית בהתאם לצרכים ולאופי העבודה שלהם. ההתאמה האישית או הקבוצתית חשובה על מנת שהעובדים בסופו של דבר יכלו לנהל שיחות מקצועיות וענייניות מול גורמים שונים בחו"ל בין אם באותה מדינה מדברים רק אנגלית ובין אם שפת המדינה שונה לחלוטין. 

העולם עסקי הולך ומשתנה והוא רק ימשיך להשתנות ולפרוץ גבולות. לכן לימודי אנגלית עסקית בוולסטריט הם המפתח שלכם להצלחה, בין אם אתם בעלי עסק פרטי שמעוניינים להרחיב את העסק ובין אם אתם שייכים לארגון גדול ובמיוחד.