הפקדת תיק ממסרים – כי נוח לעשות עסקים

הפקדת תיק ממסרים

ניהול עסק זה לא דבר קל. צריך להתמודד עם אינספור בעיות, ביום יום ולאורך תקופה. צריך לתכנן, להוציא לפועל ולשנות את התוכנית העסקית בהתאם לשינויים בשוק. צריך לנהל עובדים, להתנהל מול ספקים, לפגוש לקוחות ולעבוד מול הבנק. מסיבה זו אנו כה שמחים כאשר שירות חדש מאפשר לנו לנשום לרווחה, ולהוריד משהו מרשימת הדברים שעלינו לעשות, וכך עם הפקדת תיק ממסרים.

בנקים רציניים שרווחת הלקוח עומדת לנגד עיניהם יעשו ככל שביכולתם כדי להקל עליכם, ובצדק. זה לא נעה תמיד מתוך שליחות הומניטרית, אלא לרוב נולד מצורך קפיטליסטי טהור – תחרות. התחרות מולידה הרבה טוב עבור הלקוח, ובמקרה הזה, הלקוח זה אתם, בעלי העסק.

מה זה כולל?

שירות הפקדת תיק ממסרים כולל, בין היתר:

  • הפקדת מזומן במטבע ישראלי
  • הפקדת מזומן במטבע חוץ (בכל מטבע)
  • מסירתם של מסמכים שונים
  • מתן הוראות לביצוע בבנק – כולל תשלומים, הפקדות וכיו"ב

השירות מאפשר ביצוע פעולות חיוניות לתפקוד העסק מבלי לעמוד בתורים בבנקים, מבלי להמתין לפקידים ולהתעכב. מכיוון שבסופו של דבר מדובר בפעולה יומיומית לעסקים בכל הארץ, הצורך בייעול תמיד עומד על הפרק, והיכולת של הבנק להציע לכם, בעלי העסקים, את הגישה לביצוע הליך מהיר ומזורז דרך הפקדות תיק הממסרים בעמדות שירות, היא דוגמא וסטנדרט לשירות איכותי.

מה אפשר לעשות בשירות?

ובכן, מעבר להפקדת המזומנים הנדרשת והנוחה, בעלי עסקים בישראל יכולים ליהנות ממתן הוראות לביצוע פעולות שונות בשיטת "שגר ושכח". פעולות כגון תשלומים שונים, ביצוע העברות מחשבון לחשבון, הפקדות לפיקדון שקלי וגם הזמנת פנקסי צ’קים יכולים להיעשות כולם על "מצב אוטומטי", מבלי לעמוד בתור (אלא אם כן יש תור קטן בעמדת השירות עצמה).

כמובן שזה לא פותר אתכם משימוש בטפסים וחתימות, כי בכל זאת מדובר במתן הוראות רשמיות מצידכם לביצוע פעולות פיננסיות, אך עדיין התהליך קוצר באופן משמעותי, ואתם יכולים לקזז עד מאוד את חישוב הזמנים שלכם כאשר אתם יודעים שאתם צריכים לבצע היום הפקדה של תיק ממסרים.