תשלום באשראי בעסק – מה חשוב לדעת?

ככל שעוברות השנים, כך יש פחות ופחות ביקוש לביצוע עסקאות בתשלומים על בסיס תשלום במזומן. הישראלים משנים את האופן שבו הם עובדים עם המערכת הבנקאית, ואחת הדרכים הכי טובות מבחינת ישראלים רבים לשפר את השליטה על ההוצאות, היא על ידי קנייה של מוצרים בעזרת כרטיסי אשראי. בדיוק מהסיבה הזו, קיומן של מערכות סליקה מתוחכמות בבתי עסק רבים היא עניין בסיסי מאוד. בתור בעלי עסקים במדינת ישראל אתם צריכים לעשות את כל המאמצים על מנת לאפשר ללקוחות שלכם לקבל שירותי סליקה בטוחים אבל גם יעילים, מבלי לפגוע באינטרסים של בית העסק שלכם.

בעל עסק – הנה שלושה כללי ייסוד לתשלום באשראי:

  1. עמדת סליקה נסתרתברגע ששמתם עמדת סליקה בבית העסק, חשוב לאפשר ללקוחות שלכם לבצע את פעולת הסליקה בצורה בטוחה וחשאית. על אחת כמה וכמה אם הם צריכים להקליד את הקוד הסודי ואז חלה עליכם החובה לאפשר הקלדה מבלי שהמספר ייקלט במצלמות האבטחה של בית העסק.
  2. אפשרויות תשלומים מגוונותאם אתם מסוגלים לאפשר ללקוחות שלכם מגוון רחב של אופציות תשלומים במערכת האשראי של העסק, זה הוא יתרון שיכול למשוך אתכם לקוחות מסוגים שונים, לביצוע עסקאות גדולות במיוחד, בתנאים שעונים על כל הציפיות שלכם ושלהם. 
  3. אפשרות לתשלום ללא מגעמערכות סליקה רבות מאפשרות תשלום ללא מגע, על בסיס התקשרות עם אפליקציות ייעודיות, לשמירת רמת אבטחה גבוהה במיוחד. ואם יש לכם את האפשרות לעשות זאת, יכול מאוד להיות שאתם רוצים להשקיע משאבים במערכת כזו לעסק שלכם.

האחריות שלך ושביעות הרצון של הלקוחות שלך

המשימה המרכזית שלך בתור בעל עסק היא לדאוג לשביעות הרצון של הלקוחות שלך בכל שלב של הקניה. ואם ההתקנה של מערכת סליקת אשראי היא זו שתוכל ליצור את תנאי הקנייה הטובים ביותר ואת אפשרויות הקנייה הטובות ביותר ללקוחות שלך, אין ברירה אחרת. כל שנותר לך בשלב הזה, הוא לבחור את המערכת המתאימה ביותר לצרכים שלך ולבצע את כל הבדיקות, טרם ההתקשרות עם החברה המיועדת.