איזה עסק צריך שירותי סליקה?

שירותי סליקה

אם יש לכם עסק, אחד הנושאים שאתם חייבים לדאוג לו הוא שירותי סליקה. אם בעבר רוב העסקאות היו מבוצעות במזומן, ובמיוחד עסקים קטנים המציעים רכישות לא יקרות, כמו חנויות מכולת או מסעדות מזון מהיר לא היו זקוקות לאופציות סליקה וביצעו את כל העסקאות והמכירות במזומן, היום המצב כבר שונה.

היום רוב האנשים מבצעים את העסקאות שלהם באמצעים אחרים, בין אם זה צ'קים, כרטיסי אשראי או אפליקציות תשלומים למיניהן, ולכן היום כל עסק זקוק לשירותי סליקה, וככל שהוא יציע מגוון רחב יותר של שירותי סליקה שונים כך הוא יוכל להגיע להרבה יותר לקוחות ולממש הרבה יותר עסקאות, ובסכומים גדולים יותר.

כמובן, כל עסק צריך לדעת להתאים את אופציות הסליקה המתאימות לו.

עסקים אוף ליין

עסק פיזי כמו חנויות שונות, משרדים המציעים שירותים שונים ועוד, כל אלו חייבים להציע בעסק שירותי סליקה לכל אופציות התשלומים הקיימות, ולהיות מעודכנים באופציות תשלומים חדשות אשר יאפשרו להם לקדם יותר את העסק ולהציע פתרון לכל לקוח שמגיע אליהם.

היום ניתן למצוא קופות רושמות חדשניות המציעות מגוון רחב של אופציות סליקה, או אפשרות שימוש בתוכנות מחשב וכך לבצע סליקה בטוחה ונוחה בעסק.

עסקים און ליין

היום ניתן לראות לא מעט אפשרויות לרכישות באינטרנט, בין אם זה של מוצרים או שירותים שונים, ובין אם בארץ או בחו"ל. בנוסף, לא מעט עסקים מקטגוריית האוף ליין עוברים לאופציית מכירה גם דרך האינטרנט בכדי להגדיל את קהל הלקוחות שלהם ולהגיע להרבה יותר קהל פוטנציאלי אשר אותו יוכלו לשרת.

סליקה און ליין מבוצעת על ידי חברות המעניקות שירותי סליקה מאובטחים, ומעניקות לכם דף סליקה שתוכלו להטמיע באתר ודרכו לבצע את הסליקה.

חשוב לשלב כמה אופציות לסליקה כמו סליקה באמצעות כרטיסי אשראי, paypal או אפליקציות תשלומים שונות וגם כאן – להיות מעודכנים בחידושים או אופציות סליקה נוספות ולעדכן את האתר כך שכל לקוח הנכנס אליו ימצא את הדרך הנכונה והפשוטה ביותר עבורו לבצע את אותה סליקה.