מה חשוב לבצע לפני שמגישים תביעת תאונות עבודה?

תביעת תאונות עבודה

נפצעתם בעבודה או תוך כדי ביצוע העבודה שלכם? אם אתם חושבים כי מגיעים לכם פיצויים, ואתם מעוניינים להגיש תביעת תאונות עבודה, ישנם כמה צעדים שכדאי לכם לבצע לפני שאתם מגישים את התביעה.

איסוף החומרים

אם אתם חושבים על הגשת תביעת תאונות עבודה, ובכלל, גם אם אתם לא בטוחים בנוגע לתביעה אך נפצעתם בזמן העבודה, חשוב מאוד שתאספו כל חומר שאתם יכולים – חשבוניות, עדויות, צילומי וידאו, הקלטות ועוד – כל מה שיש לכם בכדי שתוכלו להעיד מאוחר יותר ולהראות הוכחות לפציעה, לטיפולים שעברתם ואתם עתידים לעבור וכל ראיה אחרת שתהיה נדרשת בבית המשפט.

גם אם אתם נתקלים במהלך הדרך במסמכים שאולי נראים שוליים, כמו חשבוניות על חניה בבית החולים או צילום מטושטש, אל תוותרו על אף פיסת מידע. ייתכן כי בבית המשפט היא תהיה הרבה יותר שימושית ממה שחשבתם.

בחירת עורך דין

לעורך הדין תהיה השפעה מהותית וגדולה מאוד על ההליך המשפטי שתעברו. אם אתם רוצים להגיש תביעת תאונות עבודה ואתם רוצים להיות בטוחים כי אתם בוחרים עורך דין אשר יוכל לנהל את ההליך המשפטי בצורה הטובה ביותר עבורכם, ולהעניק לכם ייעוץ משפטי נכון ומקצועי, חשוב מאוד שתדעו לבחור את עורך הדין הנכון.

נסו לאתר אנשים שאתם מכירים וסומכים עליהם שהשתמשו אף הם בשירות של עורך דין לצורך תביעת תאונות עבודה ובקשו מהם חוות דעת והמלצות על עורך הדין אשר בשירותיו הם השתמשו. ככל שתקבלו יותר מידע – כך יהיה לכם יותר קל להבין אילו עורכי דין באזור שלכם מתמחים באמת בתחום, ובאיזה עורך דין כדאי לכם לבחור.

ייעוץ ראשוני

לפני שאתם מחליטים על הגשת תביעת תאונות עבודה, קבלו קודם כל ייעוץ משפטי מקצועי. אל פגישת הייעוץ הגיעו עם כל החומר שברשותכם כך שעורך הדין יוכל להעריך מהו התהליך המשפטי הנדרש ובמיוחד במקרים קלים – האם בכלל משתלם לכם להגיש את התביעה, או שבסופו של דבר אתם עלולים להגיע למצב בו ההוצאות המשפטיות שלכם גברו על הפיצויים שקיבלתם.