בעלי הקבוצה יריב רינות – ותומר צינורות

מה יש לומר על בעלי הקבוצה יריב רינות ועל חברת תומר צינורות, חברה שנמצאת בשוק כבר למעלה מארבעים שנה? בכדי להתרשם מעבודתה של חברה כה וותיקה, כל מה שיש לעשות זה לקחת רגע ולהבין עד כמה חזקים יש להיות בכדי להביא חברה ליציבות של 40 שנות שירות, שגשוג והצלחה.

מתן השירות בו הקבוצה מצטיינת, עוד לפני ההתמחות הספציפית, הוא מעצם השירותיות. הלקוח קודם לכל, ולא משנה מה גודל הפרויקט, הרי שהצלחתו היא הצלחת הקבוצה, והיכולת של הקבוצה והחברה לתת מענה מלא ומספק היא גאוות יחידה, מה שמאפשר לכם שקט נפשי והזדמנות לנוע קדימה – "שגר ושכח".

בעלי הקבוצה יריב רינות מציע:

ספציפית בחברת הצינורות מציע לכם בעלי הקבוצה יריב רינות ליהנות משירותים שונים ומענה לתחום הבנייה, הרכב וכיו"ב:

  1. בתחום הבנייה לדוגמא – ייצור והתאמת פרופילים לכל צורך ובכל קנה מידה, ובעצם לכל פרויקט בניה בכל סדר גודל. בית, שכונה, עיר, עם גישה וקשרים לייבוא חומרי הגלם, אין סוף לאפשרויות.
  2. ייצור – לא רק פרופילים מבניים, החברה מייצרת פחי אלומיניום וסרטי אלומיניום לכל התעשיות ובכל היקף. 
  3. צינורות – התאמה של צינורות בכל גודל, היקף ומידה, ברמות חוזק שונות בהתאם לצורך, משלב ההזמנה, דרך שלב הייצור, ועד השילוח אליכם לפרויקט.
  4. אספקה – חומרי גלם הם דבר נדרש בכל פרויקט, ובעלי הקבוצה יריב רינות מבטיח ומקיים אספקה יעילה ושוטפת של חומרי הגלם החיוניים לעשייה שלכם.

עם מי הם עובדים?

העבודה של בעלי הקבוצה יריב רינות בשיווק ויצירת קשרים בתעשייה בישראל חיברה את החברה לאורך שנותיה הרבות עם מפעלים ופרויקטים גדולים וקטנים כמעט בכל תחום, ואנו מתפתים לומר שבכל התחומים. תעשיית הרכב הינה צרכנית גדולה של שירותי הקבוצה, אך גם יצרני גידור וסורגים כמובן דורשים את שירותיה.

תומר צינורות, לדוגמא, עובדת גם עם חברות בנייה וקונסטרוקציה גדולות בישראל, ועם שלל צרכני פחים בה החברה מתמחה, בין היתר כמובן. פרטים נוספים והתאמה של מענה לצרכים של התעשייה והתחום שלכם תוכלו לקבל ישירות בפניה אישית לקבוצה.