טיפים לעסקים על ידי מומחה לעסקים גיא כספי

גיא כספי

יש טיפים שכל עסק חייב להכיר. גיא כספי הוא מומחה לעסקים שיכול לספר גם לכם את כל הטיפים שיסייעו גם לעסק שלכם להצליח. טיפים אלו כוללים בין השאר ש:

  • חשוב שהעסק יהיה שקוף וישיר מול הלקוחות שלו.
  • חשוב להשקיע בשיווק העסק.
  • כדאי שהעסק לא יצמח מהר מדי.
  • כדאי שהעסק יהיה יצירתי ויתאים את עצמו לנעשה בשוק.

ככל שניהול העסק שלנו יהיה יותר גמיש – כך הוא יהיה מוצלח יותר! 

איזה טיפים יכולים לסייע לעסק שלנו להרוויח יותר?

אם אנחנו מחפשים טיפים שיכולים לסייע לעסק שלנו להרוויח יותר, אחד הטיפים החשובים הוא לשים לב להוצאות של העסק ולנסות לשלוט בהן. עסקים שלא שולטים בהוצאות שלהם יכולים למצוא את עצמם מוציאים יותר ממה שהם מרוויחים – דבר אשר יכול להוביל לפשיטת רגל. איזון הרווח וההוצאות של העסק זה מה שיכול להפוך את העסק שלנו למצליח יותר. מי שאחראי בדרך כלל בעסקים על האיזון הכספי הוא איש הכספים או מנהל החשבונות. חשוב שגם הדרג הניהולי יהיה מודע לכך לאורך כל השנה. 

איך שיווק באינטרנט יסייע לעסק שלנו להרוויח יותר?

שיווק באינטרנט יסייע לעסק שלנו להרוויח יותר, כי כיום רוב הקהל הצעיר נמצא באינטרנט ברשתות החברתיות. אם אנחנו קהל היעד של העסק שלנו הוא בעיקר אנשים צעירים שהם בני נוער או עד גיל 30 פלוס, אנחנו חייבים שלעסק שלנו תהיה נוכחות ברשתות החברתיות. שיווק ברשתות החברתיות יכול להיות יצירתי מאוד ולאפשר לנו להדגיש את היתרונות של העסק שלנו.

שיווק נכון של העסק שלנו בשילוב עם ניהול כספים נכון – יובילו את העסק שלנו להצלחה כלכלית. כאשר אנחנו בונים את התוכנית העסקית שלנו אנחנו צריכים לבנות אותה כך שהיא תהיה גמישה לשינויים שיכולים לקרות בשוק ובכלל במדינה (מצב ביטחוני או בחירות למשל). תוכנית ניהול גמישה לעסקים יכולה לאפשר לנו לנהל טוב יותר את העסק שלנו כך שהוא יוכל לשרוד גם תהפוכות שונות שיקרו בשוק במצב טוב יחסית.

למידע נוסף – גיא כספי