עיצוב דוכנים למשיכת הקהל שלך

אם אתם מחזיקים במוצר או שירות שמשתלם למכור בדוכן, אתם בוודאי מתלבטים כיצד למקסם את היעילות של הדוכן שלכם בעזרת עיצוב. דוכנים רבים מעוצבים ללא מחשבה תחילה, או עם המחשבה הכללית ש"המוצר כבר ימשוך את הקהל". אבל האם הייתם בונים את התוכנית העסקית שלכם על רעיון שכזה?

הקמת דוכן למכירות זה ממש הקמת עסק בפני עצמו, כמו חברת בת של העסק שלכם. אפילו אם כל המותג שלכם מבוסס על מכירה בדוכנים, הרי שבסופו של דבר כל דוכן ודוכן יבקש עיצוב מתאים לסביבה, לקהל, לשעת הפעילות, ואפילו לתקופה בשנה.

2 דברים בסיסיים בעיצוב דוכנים

  1. מיתוג מחדש – נכון בעיקר אם אתם מותג חדש ולא מוכר, או אפילו במידה ואתם מותג עם שם וקהל מובהק, יש להתאים את המיתוג, מרמת הצבעים ועד רמת צורת הדוכן ואופן התצוגה לקהל שיוצא מהאינטרנט, המחשב והסלולארי, וצועד לתוך מרחב עם עוד יותר גירויים סביבתיים, כדי לוודא שהקהל שלכם יזה אתכם בתוך ההמולה סביב הדוכנים.
  2. שילוב מספר חושים – בעוד שמרבית העסקים ממתגים את עצמם וויזואלית בלבד, הרי שבסביבה רוויה כמו ירידים, קניונים וברחובות העיר הגדולה התחרות על תשומת לב הלקוח שלכם גדולה. עיצוב דוכנים מתקדם ינסה לשלב גירוי של מספר חושים – ראיה, שמיעה, ריח, ואפילו מגע, בכדי לעורר תגובה אצל הלקוח הפוטנציאלי. 

 עיצוב דוכנים רק עם איש מקצוע

אם עיצוב המותג שלכם עבד עד כה בסביבה הרגילה שבו אתם משווקים, בין אם זו חנות פיסית בקניון או ברחוב, ובין אם זה באתר אינטרנט ושיווק בפייסבוק, הרי שעיצוב חנויות ועיצוב דוכנים זו לא אותה התורה. אם אתם רוצים למנף את ההזדמנות הזו של הקמת דוכן מעוצב, השתמשו במעצב פנים המתמחה בעיצוב דוכנים.

אין דבר יותר מתסכל לבעל עסק מלהקים דוכן מושקע, להביא את כל המוצרים, לסדר לו"ז לעובדים, לעבור את כל הביורוקרטיה והניירת הנדרשים, הביטוחים, התשלומים, וכל ההכנות, רק כדי לסיים יום עבודה כושל ומתסכל. עיצוב דוכנים מקצועי עם מעצב דוכנים מומחה ידאג שההשקעה שלכם תניב בצורה יוצאת מגדר הרגיל, כך שתבינו למה דוכנים הם כ"כ פופולאריים.