חנות בדים

חנות בדים

מי שמחפש בדים למטרות שונות, מגיע לחנות בדים המציעה עולם ומלואו בתחום זה. תחום ייצור הטקסטיל קפץ מדרגה משמעותית ביותר בשנים האחרונות ואפשר לרכוש היצע נרחב מאד של בדים באיכויות ובטקסטורות שונות.

חנות בדים

שפע של בדים במרקמים שונים ממתין בכל חנות בדים והלקוחות רוכשים את הדגם המתאים להם ביותר על פי הייעוד הספציפי.                 

בדים הן עבור תפירת בגדים והן עבור הלבשת הבית הם עניין של אופנה ולכן מבחר הבדים משתנה מעת לעת, מתווספים דגמים חדשים, הדפסים מעניינים ובדים לשימושים שונים.

היצע עצום של בדים

מי שמעוניין לחדש ולרענן את הבית, רוכש בחנות בדים, בדי ריפוד לחידוש נראותן של הספות והכורסאות.  העבודה המקצועית של הרפדים יוצרת ריהוט מחודש ויפהפה הנראה חדש לחלוטין ולא מרופד מחדש. הקווים המודרניים משנים את הקווים העיצובים שהיו בבית בעבר במיוחד אם נבחרו צבעים בהירים או הדפסים יוצאי דופן שיוצרים חלל ומרחב הרבה יותר גדול.

תפקידם של בדי הווילונות בעיצוב הבית

הווילונות הם אלה שמכתיבים את יופיו של הבית. בשנים האחרונות גדלו באופן משמעותי כל סוגי הבדים המיובאים ארצה עבור תפירת ווילונות. חנות בדים מציעה מגוון עצום של בדים בדרגות איטום שונות המאפשרות ליצור שקט פנימי ופרטיות בכל בית ובדים אווריריים, בעלי טקסטורות שונות ובספקטרום רחב של צבעים המיועדים לחלק החיצוני של כל וויטרינה.

הווילונות מעניקים יוקרה וטאץ' עיצובי מיוחד לכל בית ואף על פי שהם אלה שנבחרים בין האחרונים בתהליך עיצוב כל בית, בדי הווילונות הם חשובים מאין כמוהם.

מעצבי פנים

חנות בדים איכותית, המציגה מבחר גדול במיוחד, גוררת אליה מעצבי פנים רבים המופתעים מהבדים המעוצבים והיפהפיים שמהווים עבורם אין ספור רעיונות מקוריים לעיצוב בתים ועסקים של לקוחות שונים, על פי הקו העיצובי והגוונים שבחרו הלקוחות בכל אחד מהם.

טפטים ייחודיים

הטפטים חזרו לאופנה ובחנות בדים אפשר לרכוש דוגמאות מעניינות רבות המתאימות לעסקים שונים בהתאם לתחום הפעילות שלהם. לבתים עבור חדרי שינה, מטבח, חדרי מגורים או חדרי ילדים. בחלק גדול מהדירות מדביקים טפט על קיר אחד שהוא הקיר המהותי וכך משנים בבת אחת את האווירה בבית לאווירה הרצויה והמתאימה לדייריו.