מכירת זהב – למה זה כדאי?

מכירת זהב

אם כבר שמעתם על מכירת זהב סביר להניח, שאתם מאוד סקרנים להבין מה זה אומר ולמה זה כדאי גם לכם. כאן תוכלו למצוא את כל התשובות!

ערכו של הזהב

על ערכו הרב של הזהב אפשר לקרוא כבר במקרא ומה שמפתיע הוא, שעד היום מדובר על מתכת יקרה ובעלת ערך רב. אחד הדברים הייחודיים בזהב הוא, שבטבע הוא נמצא רק בצורתו הטהורה וזאת, משום שהוא לא נוטה להתחבר ליסודות אחרים. קצת כאילו הזהב ידע לבד שהוא מתכת יקרה ואצילית.

תהליך המכירה

אם יש ברשותכם זהב שאינו בשימוש, באפשרותכם למכור אותו. הכוונה היא בדרך כלל לתכשיטים שעברו בירושה וכדומה. הזהב לא חייב להיות גולמי, אלא יכול להיות בצורות שונות כדוגמת מטבעות, מטילים, תכשיטים ועוד. את הזהב ניתן להביא למי שעוסק בקניית זהב, לקבל הצעת מחיר, לתת את הזהב ולקבל תמורתו כסף מזומן. כן, התהליך עד כדי כך פשוט!

היתרון של מכירת זהב

היתרון הגדול של מכירת זהב בהשוואה לדרכים אחרות להכניס כסף הוא, שהכסף ניתן לכם במזומן. בנוסף, התשלום ניתן עבור משהו שאינו בשימוש ואינכם צריכים לחפש אחר קונים, אלא אחר מי שעוסק בכך ביום יום. אם נשווה את המכירה לקבלת הלוואה מהבנק, הרי שאין צורך בהחזרת הכסף לאחר קבלתו וכמובן, אין עליו ריבית והצמדה. זאת, משום שהכסף ניתן כתשלום ולא כהלוואה.

למי זה מתאים?

מכירת זהב מתאימה לכל אחד. למעשה, כל מי שיש ברשותו זהב בצורותיו השונות, אין לו שימוש בו ומעוניין בכסף זמין נוסף, זהו הפתרון האידיאלי עבורו. לדוגמה, אם קיבלתם תכשיט זהב בירושה והוא אינו לטעמכם או פשוט לא הסגנון שאתם עונדים, תוכלו לקבל עבורו כסף על פי השווי שלו ובכסף זה תוכלו אף לרכוש תכשיט אחר, שיתאים באופן מדויק לסגנונכם ולטעמכם.

הדבר כמובן נכון גם לגבי מטילי זהב או מטבעות זהב שכיום אין מה לעשות בהם, אבל הם בהחלט שווים הרבה כסף ובכסף שתקבלו תמורתם תוכלו להשתמש כפי שתרצו ותצטרכו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *