איך חברת אורמש הופכת את הגג שלכם לנכס מניב עבורכם?

המין האנושי משנה את כדור הארץ מזה אלפי שנים, ובעשורים האחרונים בקצב מואץ. לא כל השינויים הם לטובה, וכך למשל השימוש הרב בפחם ובמידה מסוימת גם בגז כדי לייצר את החשמל שאנחנו צורכים גורם לזיהום אוויר חמור בעוד ועוד מקומות ברחבי העולם. בישראל, לפי דו"ח עדכני של ה-OECD, משלמים על כך בחייהם 50 איש בכל שבוע (!). מצד שני אנחנו אמונים גם על מציאת פתרונות לבעיות שיצרנו, ובהקשר של ייצור חשמל הפתרון הוא ללא ספק אנרגיות מתחדשות.

חשמל מהשמש – רווח לבעל הגג

בישראל, מדינה שבה יש שעות שמש רבות מאוד, האנרגיה המתחדשת המתבקשת היא חשמל מהשמש. המרת קרני השמש לזרם חשמלי מתבצעת בתאים פוטו-וולטאיים שמרכיבים פאנלים סולאריים, והמקום האידיאלי עבורם הוא באופן טבעי הגג. חברת אורמש מתקינה פאנלים כאלה על גגות בשטח של החל מ-1,000 מטרים רבועים – והחשמל שמייצרים הפאנלים האלה משמש גם לצריכה שוטפת במבנה עצמו וגם נמכר ע"י בעלי הגג, שהופכים לבעלי הפאנלים, לחברת החשמל.

התשואה על ההשקעה היא דו-ספרתית, כשלשם השוואה השקעות בנדל"ן מניבות 3-5% לשנה בלבד. גם בשוק ההון קשה עד בלתי אפשרי להגיע לתשואות דו ספרתיות, אלא אם כן בוחרים באפיקים עם רמת סיכון גבוהה – ואילו הצורך הבהול של המין האנושי בחשמל נקי הופך את הפאנלים הסולאריים להשקעה בטוחה.

הפתרונות המתקדמים של חברת אורמש

המכירה של החשמל שייוצר על הגג שלכם היא בחוזה מובטח ל-25 שנים, כולל המחיר. הניסיון הרב של חברת אורמש מתורגם גם להתקנה מקצועית של פאנל סולארי יעיל במיוחד וגם לניתוח כדאיות כלכלית מדויק, כך שבעלי הגג יוכלו לדעת מראש מהי ההשקעה הנדרשת ומה התמורה הצפויה.

מהי התשואה הצפויה על השקעה במערכת סולארית?

לפי רן ליפציגר שמכהן כמנכ"ל חברת אורמש גג בשטח של למשל 2,000 מטרים רבועים עשוי להכניס לבעליו סכום של 150,000 ₪ (לפני מע"מ) במשך 25 שנים – החזר משמעותי מאוד ביחס להשקעה הראשונית הנדרשת, שמוחזרת במלואה תוך 5-6 שנים. רווח נוסף הוא כמובן התרומה המשמעותית למאבק הקריטי כל כך בזיהום האוויר ובשינויי האקלים.